Referencje

Opinie użytkowników systemu astraia w Polsce i na świecie

System astraia jest sprawdzonym oprogramowaniem powszechnie używanym na całym świecie w wielu prywatnych gabinetach lekarskich, klinikach, szpitalach, centrach medycznych jak również w ośrodkach badawczych.

Astraia bardzo dobrze sprawdza się jako narzędzie codziennej pracy lekarzy specjalistów jak również wiele renomowanych uniwersytetów wykorzystuje ją do prowadzenia szeroko zakrojonych badań naukowych.

"(...) rekomenduję firmę Ekspert - oficjalnego przedstawiciela oprogramowania astraia GmbH w Polsce jako firmę profesjonalnie realizującą usługi informatyczne w zakresie dostawy i udzielania licencji na oprogramowanie astraia oraz wdrożenie ww. oprogramowania w naszej firmie."

Krzysztof Sodowski Zobacz całość

"Rekomenduję firmę Ekspert jako wiarygodnego i rzetelnego partnera do współpracy w zakresie umów licencyjnych i świadczenia usług informatycznych dotyczących oprogramowania astraia."

Krzysztof Sodowski Zobacz całość

"Ekspert Sp. z o.o. zrealizowała dla naszej jednostki zamówienie na specjalistyczne oprogramowanie astraia wraz z pełnym wdrożeniem oraz szkoleniami w zakresie użytkowania oprogramowania. W ramach zamówienia spółka przygotowała oraz wdrożyła odpowiedni sprzęt. Nasza współpraca dotychczasowo przebiega pomyślnie i bez zastrzeżeń."

Przychodnia Lekarska nOvum Zobacz całość

"Ekspert Sp. z o.o. zrealizowała dla naszej jednostki zamówienie na specjalistyczne oprogramowania astraia wraz z pełnym wdrożeniem oraz szkoleniami w zakresie użytkowania oprogramowania. W ramach zamówienia spółka przygotowała oraz wdrożyła odpowiedni sprzęt wraz z okablowaniem, niezbędne do uruchomienia systemu astraia."

NZOZ Sonomedico, Diagnostyka Prenatalna Zobacz całość

"Niniejszym zaświadczamy, że współpracujemy ze spółką Ekspert Sp. z o.o. w ramach serwisu i wdrożeń oprogramowania astraia w naszym przedsiębiorstwie. Dotychczasową współpracę oceniamy jako harmonijną i profesjonalną."

Premium Medical Zobacz całość