O spółce

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem astraia GmbH w Polsce.

„Zajmujemy się doradztwem, sprzedażą oraz wdrożeniami systemu astraia. Gwarantujemy stałą pomoc techniczną użytkownikom systemu astraia. Wdrażamy również oprogramowanie wspomagające działanie gabinetu lekarskiego m.in. takich producentów jak CompuGroup (CGM), Asseco (mMedica), Comarch (Optimed). Świadczymy obsługę księgowo-finansową oraz jesteśmy partnerem Comarch S.A.

Działamy na polskim rynku od 10 lat. Od maja 2009 jesteśmy oficjalnym przedstawicielem astraia GmbH w Polsce. Uczestniczymy w największych polskich targach, zjazdach oraz wykładach branżowych.

Nasza misja

Naszą misją jest zagwarantowanie dostępu do stabilnego, pewnego i prostego w obsłudze oprogramowania wspomagającego pracę w placówkach medycznych. Dążymy do tego aby zapewnić klientowi spersonalizowane rozwiązania, które będą dla niego opłacalne i jednocześnie pozwolą zwiększyć jego wydajność i konkurencyjność.

Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo i przejrzystość oferowanych przez nas systemów. Dbamy o to, by nasza kadra posiadała zawsze aktualną wiedzę na temat najnowszych rozwiązań technicznych.

obsługa księgowo-finansowa

Zajmujemy się obsługą księgowo-finansową sprzężoną z kompleksową obsługą informatyczną (outsourcing IT) małych, średnich i dużych firm.

Głównymi odbiorcami tego rodzaju naszych usług są firmy działające w branży medycznej: prywatne gabinety lekarskie, NZOZ i centra medyczne.

szkolenia i wdrożenia

Jesteśmy partnerem polskiego lidera rynku oprogramowania ERP (Enterprise Resource Planning) - Comarch S.A jak również CompuGroup i Asseco.

W ramach współpracy zajmujemy się sprzedażą, wdrożeniami jak również szkoleniami w zakresie oprogramowania wspomagającego zarządzanie firmą.